GENEL
Giriş Tarihi : 02-11-2017 17:54

Erkek Gümüş Yüzük

Evli çiftlere bakıldığında kadınlar tercihini altın yüzüklerden yana kullanırken erkeklerde ise erkek gümüş yüzük modelleri tercih edilmektedir.

Erkek Gümüş Yüzük

Evli çiftlere bakıldığında kadınlar tercihini altın yüzüklerden yana kullanırken erkeklerde ise erkek gümüÅŸ yüzük modelleri tercih edilmektedir. Bu modeller içerisinde kadının yüzüÄŸü ile uyumlu olması açısından farklı yüzüklere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu manada en doÄŸru adres internet siteleri olmaktadır. Sitelerde yer alan birbirinden farklı modeller istenilen her modelde yüzüÄŸün bulunmasına imkân saÄŸlamaktadır.

Erkek GümüÅŸ Yüzük Modelleri

Erkekler genellikle yüzük tercihini sade modellerden yana kullanmaktadır. Kadınlar için gümüÅŸ yüzük modellerine bakıldığında daha iÅŸlemeli ve taÅŸlı modeller bulunduÄŸu görülür. Oysa erkek gümüÅŸ yüzük çeÅŸitlerinin daha sade ve düz olduÄŸu dikkat çekmektedir. Dolayısıyla erkekler için tasarlanan modeller genellikle daha uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Erkek GümüÅŸ Yüzükler

Erkeklerin kullandığı gümüÅŸ yüzükler alyans ÅŸeklinde olabileceÄŸi gibi farklı desenlerde de olabilmektedir. Genellikle siyah taÅŸlı modeller erkekler tarafından tercih edilmektedir. Osmanlı, ay yıldız desenli erkek gümüÅŸ yüzük modelleri birçok erkek tarafından beÄŸenilmektedir. Buna benzer daha birçok yüzük modeli www.sanroza.com internet sitesinde uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.